Loginio analizatoriaus plokštė 5V -> 3,3V. FPGA tyrimų plokštei: Spartan 3E

Sveiki, daugelis besidomėjusių loginiais analizatoriais turbūt žinote šį DIY projektą

http://www.sump.org/projects/analyzer

ir jo perdarytą versiją kitokiai Spartan 3E tyrimų plokštei

http://www.skippari.net/projects/?p=187

Problema naudojant FPGA kaip signalo nuskaitymo priemonę yra jog lustas gali priimti 3,3V loginius lygius, o dažnai reikia dirbti su 5V. Tam pagaminau konverterį 5V -> 3,3V.

5V > 3,3V adapteris

Jau buvau daręs paprastą adapterį iš Spartan 3E bandymų plokštėje esančios ”Hirose” FX2 jungties į šiek tiek prieinamesnę. Brėžinius galite rasti šiame įraše. Bet ta plokštė nekonvertavo loginių lygių, o tik leido naudoti prieinamesnę jungtį. Nauja plokštė loginių lygių konvertavimui naudoja 74LVC4245 mikroschemą.  Adapteris buvo kurtas pagal šio žmogaus firmware programą http://www.skippari.net/projects/?p=187 o tai reiškia jog iš 40 bendros paskirties išvadų, esančių FX2 jungtyje, naudojami kontaktai nuo [ FX2_IO01 iki FX2_IO12 ] toliau nenaudojami aštuoni kontaktai pajungti prie LED indikatorių ir likę kontaktai nuo [ FX2-IO21 iki FX2_IP40 ] naudojami toliau. Taip gaunami visi 32 loginio analizatoriaus įvadai. Liko nepastebėta bėda, nekonvertuotas išorinis clock’as kuris prijungtas prie spartan plokštės B8 išvado. Turbūt firmware’ėj loginio analizatoriaus 32 įvadą perdėsiu kaip išorinio clock’o įvadą.

Čia rasite archyvą su reikalinga informacija plokštės gamybai 32pin_versija. Plokštės projektavimui naudota Altium Designer programa. Mano kompo programos išėjo iš rikiuotės arba nauja Altium Designer versija prastai pagydyta ir pradėjo nebedaryti tikro mastelio pdf versijų todėl archyve nebus montažinės plokštės pdf versijos tik schema pdf formate. Bandykite naudoti “Altium Designer Viewer

Norint aktyvuoti įvadų grupę reikia užtrumpinti EN trumpiklį. Tam kad loginių lygių konvertavimų kryptis būtų iš lauko į plokštę neužtrumpinkite trumpiklio DIR.

Egzistuoja ir 40 išvadų versija 40pin_versija

apačia

apačia

viršus

viršus

This entry was posted in FPGA. Bookmark the permalink.

6 Responses to Loginio analizatoriaus plokštė 5V -> 3,3V. FPGA tyrimų plokštei: Spartan 3E

  1. Armandas says:

    Šiek tiek nustebinai su softu 🙂 Norėčiau ir aš su juo padirbėt, bet nesinori pirataut 😀
    Turiu parsisiuntęs PADS evaluation’ą, bet dar neprisiruošiau pažaist su juo.

  2. Laidukas says:

    Na loginio analizatoriaus kūrėjas laisvai dalinasi ne tik sukompiliuotu kodu bet ir source failais tad nemanau jog bus didelis piratavimas jeigu aš juos užsikrovęs permesiu įvadą nuo B8 į FX2_IP40 🙂
    Ai, nors pagalvojau galbūt tu kalbi apie Altium?

  3. Socrates says:

    Kur ir uz kiek pirkai FX2 jungti? 🙂

  4. Laidukas says:

    Pirkau iš digikey.com ten ir kainą rasi.

  5. Blair Lathim says:

    Nowadays to find a similar Efficient and Effective SEO Automation software at one Time payment of US 99-00 is a rarity\

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *