TBS Discovery quadrotoriaus klonas

Kuris laikas turėjau LRP S10 Blast Bx radijo bangom valdomą bagį kuris man skaidrino nuotaiką ir pietų metą, darbo dienomis. Atėjo metas išbandyti naujus dirvonus 🙂 RC lėktuvėliais paskraidau jau du ar trys metai, bandžiau ir sraigtasparnius, bet norint su jais smagiai skraidyti reikia nežmoniškai daug valandų įdirbio skraidymo aikštelėje. Turėjau T-Rex 450 sraigtasparnį, bet supratau, kad aš tiek laiko neskirsiu, kad juo galėčiau smagiai skraidyti. Kas dar? Ką išbandyti? Tai gi multirotorių 🙂   Juos valdo išmanūs skrydžio kontroleriai todėl iš piloto nereikia daug įgūdžių norint ramiai pasisukioti ar net smagiai pasukti ratais. 3D skraidymas čia jau kita kalba 🙂

Ilgai nelaukęs užsakiau “TBS Discovery” rėmo kloną iš eBay ir elektroniką iš HobbyKing. Valdymo pultą ir kamerą jau turėjau. FC (skrydžio kontrolerį) parsisiunčiau iš atstovo Europoje. Rezultate gavosi toks kūrinys:

TBS Discovery rėmas

Keletas foto iš pirmų bandymų:

Ezerelis 1

Ezerelis 2

Troba

Ir video kur FC dar visiškai nereguliuotas su šitu rėmu, kilau išsiaiškinti kaip skris ir kokius pakeitimus reikia daryti FC nustatymuose. Tai gi būkit pozityviai nusiteike, o ne kritiškai 🙂 nuo 3:10 įdomus, aukštas pakilimas.

Svoris su 3 Ah baterija gavosi maždaug 1377 g. Baterija realiai įsikrauna tik iki 2,4 Ah ir su tuo aš gaunu apie 8-9 min skrydžio.

Svoris

 

Kompeltacija:

TBS Discovery klonas
DT700 varikliai
10″x4,5 propai
HK F-30A ESC su SimonK
3S 3Ah baterija
Naza M Lite su GPS skrydžio kontroleris
kamera tai pirma GoPro
radija JR DSX9

 

This entry was posted in RC modeliai. Bookmark the permalink.

One Response to TBS Discovery quadrotoriaus klonas

  1. Laidukas says:

    Gavau naują 3S 3Ah bateriją, su ja skrydžio laikas 11 min 🙂 Geriau nei su sena kuriai jau koki 3 metai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *