TBS Discovery quadrotoriaus klonas kitaip

Jau buvau rašęs apie šį rėmą. Dabar perdariau jį kitaip. Įdėjau Naze32 skrydžio kontrolerį bei E-max GT2215/09 variklius su 8″x4,5 propeleriais. Su tokia konfigūracija skrenda nuostabiai, o uždėjus 4S bateriją dar ir galios turi kaip “žvėris”.
Nepaisant gražių žodžių pačio rėmo nerekomenduočiau, nebent naudoti tik center plate’us, o kojas iš karto keisi į anglines ar aliuminines, nes originalios palstikinės per minkštos. Sukelia daug vibracijau. Jeigu naudoju didesnius nei 8″ propelerius skirsti neymanoma. Net sunku patikėti kaip sistema iš įspūdingos gali patapti apgailėtina, vien tik pakeitus propelerius 🙂 Tai jau plačiai žinoma bėda su šiom plastikinėm kojom.

Surinktas

Skrydžio kontrolerį ir ESC variklių reguliatorius sumontavau rėmo viduje. Taip gaunasi tvarkingesnė instaliacija bei kompoentai apsaugoti smūgio atveju. Jau teko sulaužyti ne vieną ESC ir vieną skrydžio kontrolerį, pasimokiau.

Skrydžio kontroleris

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tas juodulys tarp FrSky imtuvo ir Naze32 skrydžio kontrolerio yra Bluetooth modulis. Su juo galima patogiai ir greitai konfigūruoti skrydžio kontrolerį. Deja vos tik susijungus jis “užmuša” FrSky imtuvą. Išnešu valdymo pultą (FrSky siųstuvą) į kitą kambarį ir jau signalo nėra, bet tam pačiam kambarį dar veikia. Tiesa BT modulis Class 1 – 100…60 mW. Reikės užsisakyti Class2 – 2,5mW, ir perkeltį į rėmo priekį.

Naze32 skrydžio kontroleriu esu labai patenkintas, patogus konfigūravimas ir flashinimas bei įspūdingas skrydžio stabilizavimas. Rekomenduoju.

 

This entry was posted in RC modeliai. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *