Informacija

Laikais, kai YouTube dar nebuvo užvaldęs pasaulio ir informacijos ieškodavome tekstiniu formatu, pradėjau svetainėje talpinti savo darbus su viltimi, kad gal kam nors iš to bus naudos. Pradžioje tai buvo paprasta svetainė Audio DIY vėliau išpopuliarėjo blogai ir atsirado Laiduko Blogas. Šiais laikais jau ir pastarieji nebepopuliarūs, visi pirmiausia einame YouTube’inti kažkokios info: kaip išardyti telefoną, kaip pradėti lituoti, kaip gaiminti PCB ar užprogramuoti Arduino ir t.t.

Pastaraisiais metais visa mano veikla elektronikos srityje yra susijusi su darbu ir to viešinti negaliu, tad viso konteksto fone šis blogas nebesulaukia tiek dėmesio iš mano pusės.

Kol kas laikysiu jį gyvą, kaip archyvą, o jeigu kam nors kils klausimų apie praeities darbus, galite man parašyti:

 

4 Responses to Informacija

 1. Artūras says:

  Sveikas,

  radau tavo blogą ieškodamas mikroschemų litavimo įrangos. Gal žinai, kas Lietuvoje prekiauja? Rašau projektą vienai įmonei, kuri ketina įsigyti kelis aparatus ir reikia rasti, kas parduotų Lietuvoje.

  Dėkoju.

 2. Laidukas says:

  Praėjo nemažai laiko, neatsimenu ar tau neatsakiau el. paštu. LT prekiauja Lemona, Evita. Nežinia kokio lygio technikos tu ieškojai. Litavimo stotelės ar visos automatinės litavimo linijos.

 3. Antanas says:

  Sveiki, ar butu galimybe gaut jusu emaila? Man reiketu mazos konsultacijos.

 4. Laidukas says:

  Sveikas Antanai, papildžiau “Informacija” skyrelį, prirašiau savo el.pašto adresą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *